گروه تولیدی رازی طب با مدیریت سعید مجیدی شروع فعالیت تجاری خود را از اوایل سال ۹۸ آغاز نموده، که پس از چند ماه به فکر راه اندازی فروشگاه اینترنتی باعث شد که فعالیت بیشتری در امر تولید محصولات انجام دهد.جهت آشنایی و دانستن بیشتر درباره ما، ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید.

تجاری کردن فعالیت دارویی از آنجایی آغاز شد:

اینجانب سعید مجیدی متولد شیراز با ۴۶ سال سن. به علت علاقه بسیار زیاد به طب سنتی در طول زندگی خود، با کسب  اطلاعات و مطالعه کتب مختلف و تحقیق در رابطه با طب سنتی، و گذراندن کلاسهای آموزش و تشخیص بیماری در طب سنتی، راههای معالجه بسیاری از بیماریها را آموختم.

این علاقه زیاد باعث شده بود، در طول ۱۴ سال از عمر خود، در کنار فعالیت های روزمره جهت گذران زندگی معمولی، عمده فعالیت خود را به کسب تجربه و مطالعه در این زمینه صرف کنم. و در وقتهای آزاد خود به ویزیت کردن دوستان و آشنایان بصورت رایگان بپردازم. که این امر باعث افزایش تجربیات و آموخته هایم می گردید. دلیل مراجعه ایشان به این جانب، شناختی بود که از تجربه من در طب سنتی داشتند. همچنین خاطره خوبی که از تجویزهای قبلی داشتند باعث می شد، با مراجعه کنندگان بیشتری روبرو شوم. این مراجعات باعث شده بود، با مطالعات بیشتر، به نیاز مراجعه کنندگان، گسترده تر و حرفه ایی تر بپردازم. در این بین یکی از دوستان پیشنهاد تجاری کردن این فعالیت را به اینجانب نمود. این پیشنهاد باعث شد راه جدیدی را در پیش گیرم.

مشکلات پیش رو:

از آنجا که مردم عاشق پول دادن برای درمان هستند، و کار ارزان را عملی ضعیف و به قولی «جنس ارزان بی علت نیست و جنس گران بی حکمت نیست» و غیر کارشناسی می پندارند باعث شده بود، کار من چنان درآمدی نداشته باشد. چرا که ایشان را با راهنمایی های بسیار ساده و بدون هزینه، تشویق به مداوای خودشان می نمودم. این پول خرج نکردن مراجعه کنندگان، باعث بی اعتمادی عده کثیری می شد. در این بین افراد جدیدی بودند که بارها خود و اطرافیانشان مراجعه می نمودند. از آن پس تصمیم گرفتم که داروهای تجویز شده را خودم تهیه و به مراجعه کنندگان بفروشم. به اینصورت کار بالا گرفت و تجاری سازی شکل رسمی تری به خود گرفت.

از این رو با تکیه به تجربیات خود به فکر تولید دارویی جدید، با ترکیب روغنهای گیاهی با یکدیگر جهت درمان، از طریق ماساژ، شدم.

حاصل آن پس از چند ماه آزمایش و تست بر روی افراد داوطلب، رسیدن به نتیجه مطلوب در مدت زمان بسیار کوتاه بود. کیفیت محصولات، و تاثیر گذاری آنها در هنگام استفاده، به من این جسارت را داد تا به افراد پیشنهاد تست محصول را میدادم. در صورتی که در همان لحظه تاثیر نداشت، (این موضوع به دلیل تفاوت مزاج افراد و وخامت بیماری فرد یک امر بدیهیست) هیچ پولی پرداخت نمی کردند. این اتفاق باعث شد، تا با راه اندازی فروشگاه اینترنتی، محصولات را به سراسر کشور معرفی نماییم.

بدون شک در این راه عزیزان و دوستانی ما را راهنمایی و یاری نموده اند. که قدر دان زحمات و تلاششان می باشیم.

نگرش ما به کیفیت محصولات:

در این مجموعه سعی گردیده محصولات تولید شده، کاملا درمانی و تاثیر گذار باشند. در مقایسه با دیگر محصولاتی که در بازار هستند، این محصولات ابتدا تاثیر گذاری بر روی روان اشخاص را مد نظر دارند. چرا که پس از هر بار استفاده، درد ساکت شده، بیمار به آرامش خوبی دست پیدا می کند. این خود مشوقی است برای ادامه درمان و استمرار در پیگیری معالجه، همان اصلی که تمام علوم پزشکی اعم از مدرن، اسلامی و سنتی بر آن تاکید دارند. برای ما مهم است که از گفته های افراد درباره ما مطلع باشیم، چرا که این امر باعث بالا رفتن کیفیت محصولات ما می گردد.

برای رسیدن به این هدف موظف هستیم تا:

  1. مواد اولیه تشکیل دهنده محصولات را از معتبرترین شرکتهای فعال داخل کشور تامین نماییم.
  2. انتقادها و پیشنهادهای شما می تواند ما را در دستیابی به محصولاتی با کیفیت بالا و تنوع بیشتر، متناسب با مزاجهای افراد کمک کند.

 خلوص مواد اولیه از مهمترین اصول اولیه ما در تولید دارو می باشد.